Boxovací hruška

Boxovací hruška je samozřejmou součástí přípravy profesionálů a zkušených boxerů.

Hledáte způsob, jak zlepšit vytrvalost a koordinaci pohybů? Boxerská hruška vám pomůže. Tato tréninková pomůcka slouží k:

  • Navyknutí na spojení oko-ruka
  • Zlepšení rytmu a načasování

Při úderech musíte vyčkat, než se hruška dostane do požadované pozice. Pokud udeříte příliš brzy nebo pozdě, buď minete, nebo vaše rána nebude mít takový dopad. Hruška je tak skvělým pomocníkem jak k vypilování techniky a vytrvalosti, tak i schopnosti koncentrace a odhadu.

Prací na této pomůcce dále získáte nezbytný rytmus.

Začátečník nejdříve posílá pomalé údery a chvíli trvá, než mu pohyb hrušky přejde do krve. Pak můžeme vidět, jak se významně zlepšuje.

Klíčem je správné postavení vůči hrušce, vedení úderů a načasování. Vše se musí sladit do jednoho celku. Vypadá to jednoduše, ale nějaký čas zabere, než si boxer dokonale zvykne.

Nezbytnou součástí hrušky jako tréninkové pomůcky je platforma skládající se z desky a konstrukce k zavěšení do zdi/stropu. Samotná hruška je vyrobena nejlépe z kůže, případně jiného odolného materiálu a obsahuje příhodnou výplň (váha se pohybuje okolo 0,3 kg).

Péče: Ošetřujte vlhkým hadrem. Vyvarujte se vody, ostrých, drsných a tvrdých předmětů.


Boxovací hruška

Boxerská hruška

Boxovací hruška

Kde koupit boxerskou hrušku

Využijte garance nejnižších cen na českém webu! Vyberte si z kompletního sortimentu potřeb pro kontaktní disciplíny:Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*