Lapy na ruce

Lapy na údery rukou jsou univerzální tréninkovou pomůckou pro většinu bojových sportů. Od tréninku na pytli se liší tím, že sportovec musí reagovat i na případné protiúdery a změnu polohy úderové plochy. Tím je umožněn komplexní trénink zaměřený jak na fyzické aspekty, tak schopnost koncentrace a rychlého reagování na změny v průběhu boje.

Používání lap je jednoduchou a účinnou součástí tréninku. Pomůcka je vhodná na rozcvičku, nácvik úderů i plnohodnotnou náročnou přípravu. Je stejně samozřejmou součástí vybavení jako pytle nebo švihadlo.

Dnes můžeme vybírat z více druhů produktů. Existují malé ruce na lapy, jejich větší verze, ale samozřejmě i lapy na nácvik kopů. Lapy mohou mít malým barevným kruhem označený střed úderové plochy pro lepší cílení vyslaných ran.

Pomůcka musí pevně a pohodlně držet na ruce a být konstruována tak, aby chránila ruku při přijímání úderů. Nejlepším materiálem je kůže. Péče je podobná jako u rukavic.


Lapy na ruce

Lapy na trénink úderů rukou

Kde koupit lapy na údery rukou

Využijte garance nejnižších cen na českém webu! Vyberte si z kompletního sortimentu potřeb pro kontaktní disciplíny:Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*